Piżamy Taro na jesień- zimę.

Mimo wakacyjnego sezonu, w sklepach coraz częściej pojawiają się jesienno- zimowe kolekcje. W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam zwiastun  najnowszej kolekcji piżam Taro. Nie od dziś wiadomo, że bielizna nocna Taro to piżamy dla całej rodziny dlatego też przedstawię Wam propozycje dla wszystkich grup wiekowych: dorosłych oraz dzieci.
Na początek piżamy i koszule damskie:

koszula ciążowa taro koszula taro piżama Daga

Pierwsza od lewej: to koszula ciążowa Taro 113 Asia, następna w kolejności to młodzieżowa koszula nocna Taro Telimena oraz piżama damska Taro Daga. Wszystkie wykonane są z bawełny. Piżamy występują w bogatej gamie kolorów. Do wyboru piżamy w większych rozmiarach oraz mniejszych. W ofercie Taro znajdziecie także szlafroki damskie. Po prezentacji oferty dla Pań – pora na piżamy męskie:

piżama Franek piżama Karol piżama Tymon

Piżamy męskie, podobnie jak piżamy damskie wykonane są z bawełny.  Znajdziecie je w dobrych sklepach z bielizną, pod nazwą: piżama Taro Franek, piżama Taro Karol oraz piżama Taro Tymon. Warto wiedzieć, że występują w bogatej palecie kolorów i dostępne są w wielu rozmiarach.  Na koniec zostały piżamy i koszule dziecięce. Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

koszual dziecięca piżama Max piżama Mia

Na pierwszym zdjęciu: koszula dziewczęca  Taro 448, dalej piżama chłopięca Taro Max oraz piżama dziewczęca Taro Mia. Piżamy są bawełniane, dostępne w rozmiarach dla mniejszych i większych dzieci.
Przedstawiona bielizna nie wyczerpuje kolekcji- po więcej szczegółów zapraszam do dobrych sklepów z bielizną.

Dodaj komentarz